Ekip Merkezine Giriş (Log in)

Sisteme Giriş

Onur Air Virtual'a giriş işlemi, Onur Air Virtual Kimlik Doğrulama sistemi üzerinden yapılmaktadır.

Onur Air Virtual Ekip Merkezine giriş için öncelikle ekip merkezine gitmelisiniz. Bunun için tarayıcınızın adres çubuğuna https://crew.onurairva.com yazıp ardından ENTER tuşuna basın. Sistem, tarayıcınızdaki çerezleri kontrol ederek otomatik olarak sisteme giriş yapmanızı sağlamaya çalışacaktır. Eğer bir önceki girişiniz zaman aşımına uğramışsa veya herhangi bir nedenden ötürü geçersiz ise, sistem otomatik olarak sizi kimlik doğrulama sistemine yönlendirecektir.

IP Adresi değişikliği, bilgisayarınızın yanlış tarih/saat ayarlarına sahip olması, çerezlerinizin silinmiş olması gibi pek çok neden, bir önceki girişinizi geçersiz kılabilir ve sistem sizden yeniden giriş yapmanızı isteyebilir.

Onur Air Virtual Giriş Ekranı

Sistem sizden yeniden giriş yapmanızı isterse, lütfen giriş ekranında çağrı kodunuzu ve kayıt olurken belirttiğiniz şifrenizi giriniz. Ardından Loginbutonuna tıklayarak girişinizi tamamlayın.

Çağrı kodunuzun OHYile başlaması gerektiğini lütfen unutmayın! Çağrı kodunuzu bilmiyorsanız, ana sayfamızdaki aktif pilotlar listesinden kendi çağrı kodunuzu öğrenebilir, veya Üye İlişkileri departmanı ile irtibat kurabilirsiniz.